Na sprawność seksualną ma wpływ wiele czynników. Czasami problemy z potencją są spowodowane po prostu zmęczeniem, stresem, brakiem wystarczającej ilości snu, niekiedy problem dotyczy chorób, przyjmowanych leków. Czy naturalne środki takie jak żeń-szeń będą w stanie pomóc?

Żeń-szeń – jakie ma działanie?
Żeń-szeń był stosowany na potencję od wieków. Jeżeli jakiś mężczyzna Mia problemy z popędem seksualnym czy zaburzeniami erekcji,  wówczas przyjmował żeń-szeń. Jak działa? To produkt bogaty w wiele cennych witamin, pierwiastków, składników mineralnych i cukrów. Badania naukowe potwierdziły skuteczne oddziaływanie korzeni żeń-szenia na układ wewnętrzny. Wykazuje on działanie adaptogenne, wzmagające oporność na stres, wspomaga aktywność ruchową, stymuluje  ośrodkowy układu nerwowy, poza tym działa wzmacniająco. Żeń-szeń może być z powodzenie stosowany, jako środek na potencję, gdyż wzmaga popęd seksualny, zwiększa wydolność psychiczną i fizyczną ludzkiego organizmu, zwalcza stres. Pamiętajmy, że jest to produkt, który podwyższa ciśnienie krwi, więc nie powinni go zażywać mężczyźni, który borykają się z nadciśnieniem.

Przed zakupem środków na potencję zawierających żeń-szeń, warto skonsultować się ze swoim lekarzem. Dzięki temu zyskamy pewność, że będzie działał na nas, jak należy. Po długim stosowaniu tabletek na potencję z żeń-szeniem może dojść do przedawkowania, co może objawiać się między innymi bezsennością, nadciśnieniem, nadpobudliwością, biegunką.